جستجو              
صفحه:   تعداد كل ركوردها : 277  تعداد ركورد در صفحه:
 داوری 
[]
اسامی داوران پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شد

اسامی داوران بخش رقابتی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «غلامرضادیزجی» تولید کننده اسباب‌بازی و رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، «آزاده ‌بیات» پژوهشگر، مدرس و طراح اسباب‌بازی، «حسن ‌سیرانی» داور چهارمین دوره جشنواره ملی اسباب‌بازی و مؤسس و مدیرعامل شرکت فعال در زمینه اسباب‌بازی، «علی درستکار» عضو کمیسیون ثبت طرح و مجوز اسباب‌بازی، «منیژه ‌فکری» بازی درمانگر و مدرس دانشگاه و «الهه‌رضایی» مجری و گوینده برنامه‌های کودک سیما به عنوان داوران بخش رقابتی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی انتخاب شدند.

بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره، آثار در دو بخش ثبت طرح و مجوز تولید، داوری خواهند شد.

بر همین اساس، ۲۷۶ اثر برای کسب مجوز تولید و ۵۱۱ طرح دربازه زمانی ابتدای سال ۹۷ تا آذر سال ۹۸ در شورای نظارت بر اسباب‌بازی ثبت شده و تعداد ۱۲۸ اثر با اعلام فراخوان جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

 داوران5 
[]
اسامی هیأت انتخاب جشنواره اسباب‌بازی کانون اعلام شد

اسامی هیأت انتخاب آثار پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شادی عظیمی مدرس دانشگاه، سردبیر فصل‌نامه هنر و طراحی «چهار باغ»، فرزانه بابائی طراح و شخصیت‌پرداز، طراح و سازنده عروسک‌های انیمیشن و صنعتی و مؤلف کتاب‌های هنر و خلاقیت برای کودکان و نوجوانان و صمد خطیبی طراح بازی‌های جمعی و برگزار کننده رویدادهای بازی‌محور و مؤسس کارگاه اندیشه‌بان با موضوع ایده‌پردازی در حیطه موضوع‌های فرهنگی‌ اجتماعی و مدیر گروه «باهمزی»، اعضای هیأت انتخاب آثار پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی هستند.
همچنین آیدین مهدی‌زاده مدرس دانشگاه‌های علم و صنعت و شهید رجائی، مدیر مسئول و صاحب امتیاز فصل‌نامه تخصصی هنر به عنوان ناظر هیأت انتخاب و هیأت داوری این جشنواره تعیین شد.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دربازه زمانی ابتدای سال ۹۷ تا آذر سال ۹۸، ۲۷۶ اثر در بخش مجوز تولید و ۵۱۱ طرح در بخش ثبت طرح و با اعلام فراخوان دریافت آثار از ابتدای آبان، ۱۲۸ اثر در شش گروه حرکتی مهارتی، فرهنگی هنری، آموزشی، فکری، کمک‌درمانی و الکترونیکی در کمیته داوری جشنواره ثبت نام کرده‌اند. آثار راه‌یافته به مرحله بعد، از سوی هیات داوران بررسی و داوری خواهد شد.
پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری ۷ تا ۱۳ دی سال ۱۳۹۸ با شعار «تمرین زندگی» در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

 نشست جشنواره 
[]
اعلام برنامه نشست‌ها و کارگاه‌های پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

سه نشست و دو کارگاه تخصصی در پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کمیته علمی جشنواره اسباب‌بازی با هدف ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان صنعت اسباب‌بازی، پژوهشگران و علاقه‌مندان نشست‌ها و کارگاه‌هایی را با همکاری انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران و مشارکت اساتید برجسته دانشگاهی و پژوهش‌گران حوزه فرهنگ و هنر برگزار می‌کند.
بر همین اساس «آموزش و پژوهش در صنعت اسباب‌بازی»، «صنایع خلاق فرهنگی بازی‌های بوم‌ ساخت»، «آثار روان‌شناختی و تربیتی بازی و اسباب‌بازی» عنوان نشست‌های تخصصی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی هستند.
همچنین «کارگاه آموزشی برندسازی، بازاریابی و فنون فروش موفق صنعت اسباب‌بازی» و «کارگاه آموزشی شخصیت‌سازی در بازی و اسباب‌بازی» در روزهای برگزاری این جشنواره برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در نشست‌ها و کارگاه‌ها می‌توانند به تارنمای http//irantoyfestival.ir مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.
یادآوری می‌شود جشنواره اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، شورای نظارت بر اسباب‌بازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.
پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» 7 تا 13 دی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود

 رومیزی 
[]
عرضه‌ی جدیدترین بازی‌های رومیزی ایرانی در جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی

دبیر پنجمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی گفت: بازی‌های رومیزی/ بُردگیم‌ها در این دوره به طور ویژه مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله، با اشاره به این‌که بازی‌های رومیزی در سال‌های اخیر در سطح جهان مورد استقبال قرار گرفته و در صنعت اسباب‌بازی، یکی از شاخه‌های مهم و جدی تبدیل شده، توضیح داد که براساس سیاست‌های جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، در این دوره بحث طراحی اسباب‌بازی و معرفی افراد جوان و خلاق جزو اولویت‌های کار بوده است.

دبیر پنجمین جشنواره‌ی اسباب‌بازی گفت: با توجه به عدم رعایت حق نشر (کپی‌رایت) در صنعت اسباب‌بازی ایران، اکثر تولیدات، الگوگرفته از نمونه‌های خارجی است. بنابراین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بعد از جشنواره‌ی چهارم، یکی از سیاست‌های کاری خود را به توجه ویژه به طراحی اسباب‌بازی و کپی‌رایت آن معطوف کرد.

به گفته‌ی مدیرکل سرگرمی‌های سازنده‌های کانون، با همین هدف بود که دومین رویداد ملی ایده‌آزاد برگزار شد و در گام اول ۱۲۰ نفر در سامانه‌ی این رویداد، طرح‌ها و ایده‌هاشان را ارائه کردند، و در نهایت ۴۰ نفر برای آموزش تخصصی از سوی اساتید این حوزه انتخاب شدند که در پایان، پس از برپایی کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی، ۲۰ طرح برگزیده به مرحله‌ی ماکت‌سازی رسید.

او توضیح داد که این نمونه‌های برگزیده، در پنجمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، پیش روی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان قرار خواهد گرفت که به نوبه‌ی خود، ممکن است به انتخاب و سرمایه‌گذاری برای تولید انبوه برسد، درعین حال به گفته‌ی حموله، برخی از این طرح‌های ماکت‌شده، حتی پیش از جشنواره‌ی پنجم به مرحله‌ی تولید انبوه رسیده‌ است.

محسن حموله با اشاره به صنعت بازی‌های رومیزی، گفت: از میان آثار برتر دومین رویداد ایده‌آزاد، ۷ اثر در دایره‌ی بازی رومیزی/ بردگیم است که در این دوره، با توجه به سیاست‌گذاری‌های خاص برای این حوزه، شاهد اتفاق‌های خوبی در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری خواهیم بود.

علاقه‌مندان به بازی‌های رومیزی می‌توانند در روزهای جشنواره در بخش نمایشگاه ترویجی از نزدیک شاهد این نمونه‌های ایرانی باشند و ضمن بازی با آن، با دنیای بازی‌های رومیزی آشنا شوند.

دبیر پنجمین جشنواره‌ی ملی همچنین خبر داد که امسال با برخی نهادها هماهنگی‌هایی انجام شده که در صورت نهایی‌شدن، در برخی از مکان‌های عمومی، بازی‌های رومیزی تعبیه شود تا هم امکان بازی و آشنایی مردم با آن‌ها پدید آید، هم امکان خرید از سوی مردم و نیز سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان بیشتر فراهم شود.

وی افزود: هماهنگی خوبی با شورای همکاری مراکز بازی رومیزی از سوی دبیرخانه‌ی جشنواره صورت گرفته که تا با حضور متخصصان و تولیدکنندگان این بازی‌ها، عموم مردم هرچه بیشتر با این صنعت سرگرمی آشنا شوند.

امسال علاوه بر حضور در بخش ترویجی، تولیدکنندگان این بازی‌ها در بخش نمایشگاه تخصصی نیز آثار خود را به فروش می‌رسانند.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود

 اورچین 
[]
سرگرمی «ارچین» در کانون تولید می‌شود

سرگرمی راهبردی‌_انتزاعی «ارچین» با طراحی شهاب محسنین به‌زودی از سوی اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید خواهد شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این سرگرمی از جمله طرح‌هایی است که در دومین رویداد ملی ایده آزاد ارایه شد و قرار است با همکاری کانون، سرمایه‌گذار در بخش خصوصی و مشارکت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان ایران تولید شود.

در این بازی دو تا ۴ نفر باید با استفاده از ۸۰ مهره‌ی مستطیل‌ و مربع‌شکل - که هریک امتیازهای جداگانه‌ای دارد - بهترین راهبرد را برای تسخیر خانه‌های صفحه بازی انتخاب کنند.

دومین رویداد ملی ایده آزاد از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد و جوانان علاقه‌مند و خلاق اقدام به طراحی بازی‌های ایرانی کردند.

اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون با هدف حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان اسباب‌بازی  سرگرمی «ارچین» را تولید خواهد کرد.

 کمسیون پنجم 
[]
ثبت ۳۴ مجوز تولید و ۲۱ طرح در شورای نظارت بر اسباب‌بازی

پنجمین نشست کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی در سال ۱۳۹۸ به بررسی ۷۷ پرونده اختصاص یافت و نتایج آن اعلام شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این کمیسیون ۳۴ اسباب‌بازی مجوز تولید دریافت کرد و طرح ۲۱ نمونه نیز به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش وضعیت ۱۶ پرونده نیز در پنجمین نشست کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مشروط اعلام شد و ۴ مورد - که از کمیسیون قبل منتقل شده بود - تعیین تکلیف شد.

هم‌چنین تعیین تکلیف سه نمونه اسباب‌بازی به‌منظور بررسی بیشتر به کمیسیون بعدی موکول شد و سه پرونده نیز در این کمیسیون تایید نشد.

بر همین اساس از میان پرونده‌های به ثبت رسیده سه مورد در گروه حرکتی مهارتی، سه سرگرمی در گروه آموزشی و کمک‌آموزشی، ۱۰ نمونه در گروه فکری، پرونده سه اسباب‌بازی در گروه فرهنگی‌هنری، ۱ مورد در گروه کمک درمانی و ۱ پرونده در گروه الکترونیکی و رایانه‌ای  قرار دارد.

هم‌چنین پرونده‌های متقاضی مجوز تولید در این کمیسیون نیز از نظر گروه‌بندی اسباب‌بازی ۱۴ سرگرمی حرکتی مهارتی، ۳۳ سرگرمی فکری، ۱۷ نمونه آموزشی و کمک آموزشی و ۴ پرونده در گروه فرهنگی هنری قرار گرفت.

در حال حاضر اسباب‌بازی‌ها و سرگرمی‌ها در ۶ گروه ‌حرکتی مهارتی، آموزشی و کمک‌آموزشی، فکری، فرهنگی‌هنری، کمک درمانی، الکترونیکی و رایانه‌ای مورد بررسی و صدور رأی قرار می‌گیرد.

دبیرخانه شورای نظارت با توجه به سیاست‌های حمایتی و هدایتی و به منظور معرفی ایده‌ها، طرح‌ها و تولیدات داخلی و اسباب‌بازی‌ها، اقدام به تهیه فهرستی از اسباب‌بازی‌های جدید برای آگاهی جامعه صنعت کرده است که از طریق رسانه‌های جمعی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

هدف از این کار، معرفی طراحان اسباب‌بازی به جامعه تولیدکنندگان است به گونه‌ای که سرآغازی برای کار جدید و افزایش تولیدات ارزنده داخلی در کشور باشد امری که با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم افزایش ابتکارهای تولیدکنندگان، استقلال اقتصادی و افزایش ثروت ملی باید بیشتر مد نظر قرار گیرد.

برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید

 ثبت نام 
[]
ثبت‌نام اینترنتی شرکت در نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی آغاز شد

دبیرخانه‌ی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از علاقه‌مندان به شرکت در نمایشگاه تخصصی دست‌آوردهای صنعت اسباب‌بازی ایرانی دعوت کرد برای ثبت‌نام اینترنی اقدام کنند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تولیدکنندگان ایرانی می‌توانند برای شرکت در نمایشگاه تخصصی از ۴ تا ۲۵ آبان ۱۳۹۸ با مراجعه به نشانی http://irantoyfestival.ir فرم پیش‌ثبت‌نام  شرکت در این رویداد را تکمیل کنند.

بر اساس این فراخوان پس از پیش‌ثبت‌نام و تایید از سوی کمیته نمایشگاه تخصصی، متقاضیان شرکت در این بخش از اول تا دهم آذر باید نسبت به ثبت‌نام نهایی اقدام کنند تا میزان فضای فیزیکی لازم برای هر تولیدکننده در نمایشگاه مشخص شود.

در عین حال تولیدکنندگانی که دست کم یک مجوز تولید یا گواهی ثبت محصول از شورای نظارت بر اسباب‌بازی دریافت کرده و یا در انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی عضویت داشته باشند، از تخفیف برخوردار خواهند شد.

 براساس اعلام دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای انجام مراحل پیش ثبت‌نام و ثبت‌نام نهایی در تارنمای دبیرجانه جشنواره ملی اسباب‌بازی قرار گرفته و در صورت نیاز به آگاهی بیشتر و پاسخ‌گویی به هرگونه ابهام درباره نمایشگاه تخصصی و بازار جشنواره شماره تلفن ۰۹۱۲۳۸۹۰۴۱۰ اختصاص یافته است.

گفتنی است نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی بدون فروش محصولات برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند در این بخش تنها تولیدات و مجموعه‌های خود را معرفی ‌کنند.

در عین حال بخش فروش محصولات در سالن سرای فیروزه، در مجموعه مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود و تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را برای فروش به فروشگاه جشنواره تحویل دهند تا در فضایی به مساحت حدود ۷۰۰ مترمربع به فروش برسد.

بر همین اساس معرفی توان‌مندی‌های صنعت اسباب‌بازی ایران و تولیدکنندگان این حوزه، گردهم‌آیی فعالان بخش‌های مختلف این صنعت و ارائه توانایی‌ها و دست‌آوردهای صنعت اسباب‌بازی ایران، معرفی ایده‌ها، طرح‌ها و نمونه‌ها به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران و ایجاد زمینه توسعه صنعت اسباب‌بازی و تلاش برای ارتقای سهم این صنعت در بازار کشور از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، شورای نظارت بر اسباب‌بازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ در محل مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون تهران برگزار می‌شود

 انتخاب اسباب بازی 
[ ]

 

 فراخوان رقابتی 
[ ]
فراخوان شرکت در بخش رقابتی جشنواره اسباب‌بازی منتشر شد

دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از طراحان، ایده‌پردازان و تولیدکنندگان اسباب‌بازی دعوت کرد برای ثبت نام در بخش رقابتی این رویداد اقدام کنند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تمامی فعالان عرصه‌ اسباب‌بازی که طی بازه زمانی فروردین‌ ۹۷ تا شهریور ۹۸  محصولی را طراحی و یا تولید کرده‌اند تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ فرصت دارند تا دو نمونه از محصول خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان مسئولیت کمیته داوری پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی بر عهده شورای نظارت بر اسباب‌بازی است که با هدف شناسایی استعدادها و ایجاد فضای رقابت سازنده و هدف‌مند تلاش می‌کند مسیر حمایت از ایده‌ها و محصولات برتر را فراهم ‌کند.

بر همین اساس زمان داوری آثار رسیده به دبیرخانه آذر و اعلام نتیجه دی‌ ۱۳۹۸ هم‌زمان با برگزاری پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای دریافت فرم شرکت در بخش رقابتی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و آگاهی بیشتر در مورد شرایط و چگونگی ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir   و تارنمای شورای نظارت بر اسباب‌بازی به نشانی  www.toycouncil.com مراجعه کنند و در صورت نیاز با تلفن دبیرخانه به شماره ۰۲۱۸۸۰۸۵۸۳۳ داخلی ۲ و۴ تماس بگیرند.

دبیرخانه‌ی شورای نظارت بر اسباب‌بازی در تهران شهرک قدس- میدان صنعت، خیابان شهید حسن سیف روبروی خیابان ۲۲ مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع است.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی ۷ تا ۱۳ دی‌ ۱۳۹۸ با شعار «تمرین زندگی» در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد

جهت دریافت فراخوان اینجارا کلیک کنید 

جهت دریافت فرم شرکت اینجا را کلیک کنید

 معرفی جشنواره 5 
[]
مسئولان پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی معرفی شدند

مسئولان کمیته‌های پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری در احکام جداگانه‌ای از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

به گزارش اداره کل روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل، دبیر پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در این احکام آیدین مهدیزاده مدرس دانشگاه علم‌وصنعت و شهید رجایی، مدیرمسئول و صاحب امتیاز فصل‌نامه تخصصی هنر و طراحی صنعتی چهارباغ را به عنوان «مسئول کمیته طرح، برنامه‌ریزی و برگزاری رویدادهای پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی» و بهنام زنگی عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس و صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصل‌نامه علمی پژوهشی پژوهش هنر را به عنوان «مسئول کمیته علمی»، معرفی کرد.

محسن حموله همچنین محسن رجبی نماینده انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، مولف و مدرس در زمینه افزایش هوش مالی کودکان را به عنوان «مسئول کمیته برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب‌بازی ایرانی»، سیدامیرآقایی دبیر کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به عنوان «مسئول کمیته ترویجی بازی و اسباب‌بازی» و ویدا ملکی رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی را به عنوان «مسئول کمیته داوری» برای انتخاب طرح‌ها و اسباب‌بازی‌ها، منصوب کرد.

وی همچنین، شایان فروزنده‌دل طراح، پژوهش‌گر و مدیرعامل دو موسسه آموزشی‌ پژوهشی و تولیدی در زمینه اسباب‌بازی را به عنوان «مشاور برنامه‌ریزی دبیر جشنواره» و محمد صائبی مشاور و فعال فرهنگی را به عنوان «مشاور دبیر جشنواره در امور مربوط به سایر نهادها و سازمان‌ها» و قاسم مرادی مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون را به عنوان «مسئول کمیته پشتیبانی» این جشنواره معرفی کرد.

مسئولیت کمیته اطلاع‌رسانی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی نیز به عهده اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

جشنواره ملی اسباب‌بازی ۷ تا ۱۳ دی سال ۱۳۹۸ با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال «رونق تولید» و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در حوزه اسباب‌بازی با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب‌بازی با حضور دست‌اندرکاران صنعت اسباب‌بازی، برگزاری نشست‌ها، کارگاه‌ها و همایش علمی و همچنین برپایی نمایشگاهی با حضور سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی برای ترویج و توسعه کاربردها و کارکردهای بازی و دیگر برنامه‌های این جشنواره است

صفحه:   تعداد كل ركوردها : 277  تعداد ركورد در صفحه:
صفحه اصلي ارتباط با ما در باره ما نقشه سايت